Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

Programma


Uitslagen

zaterdag 18 november 2017
Olympia '60 1 - Sleeuwijk 1 1- 2
De Zwerver 2 - Sleeuwijk 2 21 nov
Schelluinen 3 - Sleeuwijk 3 5 - 2
Ameide 5 - Sleeuwijk 4 1 - 8
Woudrichem 5 - Sleeuwijk 5 6 - 3
Sleeuwijk 6 - sv Noordeloos 3 uitgesteld
Almkerk 5 - Sleeuwijk 7 4 - 1
Sleeuwijk vr1 - Koz. Boys vr1 2 - 1
Sleeuwijk vr2 - Achilles Veen vr1 0 - 2
Sleeuwijk JO19-1 - Wieldrecht JO19-1 2 - 5
Sleeuwijk JO19-2 - GVV JO19-1 13 - 0
Sleeuwijk JO19-3 - VVAC JO19-2 22 nov
Sleeuwijk JO17-1 - Victoria '03 JO17-1 3 - 0
Sleeuwijk MO17-1 - Asperen MO17-1 4 - 0
Stedoco JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 6 - 1
Sleeuwijk JO15-2 - Rhelico JO15-1 10 - 0
Almkerk JO15-1 - Sleeuwijk JO15-3 2 - 1
LRC MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 6 - 2
GJS JO13-1 - Sleeuwijk JO13-1 3 - 1
Sleeuwijk JO12-1 - Oranje Wit JO12-4 4 - 1
Sleeuwijk MO13-1 - Peursum MO13-1 0 - 3
Bavel JO11-2 - Sleeuwijk JO11-1 4 - 3
Sleeuwijk JO11-2 - GJS JO11-1 3 - 3
Wilhelmina '26 JO11-1 - Sleeuwijk JO11-3 2 - 5
Sleeuwijk JO11-4 - Dongen JO11-9 5 - 4
Sleeuwijk MO11-1 - Pelikaan MO11-2 0 - 19
Sleeuwijk JO9-1 - OJC Rosmalen JO9-2 4 - 8
Sleeuwijk JO9-2 - Drechtstreek JO9-4 4 - 7
Hardinxveld JO9-5 - Sleeuwijk JO9-3 8 - 1
Be Ready JO9-4 - Sleeuwijk JO9-4 2 - 5

maandag 20 november 2017
Sleeuwijk JO11-1 - Woudrichem JO11-1 3 - 2 vr.

dinsdag 21 november 2017
Sleeuwijk 2 - De Zwerver 2 0 - 3  
Sleeuwijk <20 - Dussense Boys 1 5 - 5 vr.

woensdag 22 november 2017
Sleeuwijk JO19-3 - VVAC JO19-2 1 - 2



Programma
donderdag 23 november 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 45+ - team Kenneth 20.45 nvt

zaterdag 25 november 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 1 - Altena 1 15.00 N. Boel
Sleeuwijk 2 - HSSC '61 3 12.30 L. Kruithof
Sleeuwijk 3 - Hardinxveld 4 14.30 13.30 A. Vroege
Sleeuwijk 4 - Arkel 3 uitgesteld
Sleeuwijk 5 - Neo '25 4 uitgesteld
VVAC 6 - Sleeuwijk 6 14.30 13.30 nvt
Arkel 5 - Sleeuwijk 7 uitgesteld nvt
RCS vr1 - Sleeuwijk vr1 12.00 nvt
Well vr1 - Sleeuwijk vr2 12.00 nvt
Alblasserdam JO19-1 - Sleeuwijk JO19-1 12.00 10.30 nvt
DSS '14 JO19-1 - Sleeuwijk JO19-2 14.30 13.15 nvt
Sleeuwijk JO19-3 - Pelikaan JO19-3 11.00 10.15 S. Viveen
Alliance JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 13.00 11.30 nvt
Roda Boys/Bom MO17-1 - Sleeuwijk MO17-1 12.00 10.45 nvt
Sleeuwijk MO17-2 -
Sleeuwijk JO15-1 - Drechtstreek JO15-1 12.45 11.45 M. v/d Koppel
GJS JO15-2 - Sleeuwijk JO15-2 09.45 08.45 nvt
Sleeuwijk JO15-3 - Sparta '30 JO15-1 08.30 07.45 G. Nederveen
Sleeuwijk MO15-1 - Peursum MO15-1 6 dec
Sleeuwijk JO13-1 - Theole JO13-2 10.15 09.15 Ah. Mohamed
Koz. Boys JO12-1 - Sleeuwijk JO12-1 08.30 07.45 nvt
Wieldrecht MO13-1 - Sleeuwijk MO13-1 10.00 09.00 nvt
Sleeuwijk JO11-1 - Drechtstreek JO11-2 09.45 09.00 P. Sterrenburg
Koz. Boys JO11-2 - Sleeuwijk JO11-2 08.30 07.45 nvt
Sleeuwijk JO11-3 - Woudrichem JO11-2 08.30 08.00 T. Koek
SVW JO11-4 - Sleeuwijk JO11-4 10.00 09.15 nvt
Wieldrecht MO11-2 - Sleeuwijk MO11-1 08.30 07.30 nvt
LRC JO9-1 - Sleeuwijk JO9-1 08.30 07.30 nvt
Koz. Boys JO9-2 - Sleeuwijk JO9-2 10.00 09.15 nvt
Sleeuwijk JO9-3 - ASWH JO9-6 08.30 08.00 E. Viveen
Sleeuwijk JO9-4 - BZC '14 JO9-2 09.45 09.15 S. Lankhaar
Sleeuwijk JO7-1 - GJS JO7-2 08.30 08.15 zelf

maandag 27 november 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
GDC JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 19.00 nvt EM-cup

donderdag 30 november 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 45+ - Peursum 45+ 20.00 nvt vr.

zaterdag 2 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
sv Capelle 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt
Ameide 2 - Sleeuwijk 2 15.00 nvt
Ameide 4 - Sleeuwijk 3 14.30 nvt
SVS '65 2 - Sleeuwijk 4 14.30 nvt
Sleeuwijk 5 - RFC 4 14.30 ?
Pelikaan 12 - Sleeuwijk 6 12.30 nvt
Sleeuwijk 7 - Altena 5 14.30 ?
Sleeuwijk vr1 - HVV '24 vr1 12.45 ?
Sleeuwijk vr2 - Neo '25 vr1 09.45 ?
Sleeuwijk JO19-1 - Drechtstreek JO19-1 15.00 W.C. Otte
Sleeuwijk JO19-2 - Herovina JO19-1 11.00 ?
Hardinxveld JO19-3 - Sleeuwijk JO19-3 14.30 nvt
Hoeven JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 15.00 nvt
Sleeuwijk MO17-1 - VVAC MO17-1 10.00 ?
Sleeuwijk MO17-2 - Oranje Wit/GSC MO17-1 12.45 ?
Sleeuwijk JO15-1 -
Sleeuwijk JO15-2 - Wilhelmina '26 JO15-1 11.00 ?
Unitas JO15-3 - Sleeuwijk JO15-3 11.00 nvt
SVS '65 MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 11.00 nvt
RKTVC JO13-1 - Sleeuwijk JO13-1 10.15 nvt
Sleeuwijk JO12-1 - GJS JO12-2 08.30 ?
Sleeuwijk MO13-1 - IFC MO13-1 08.30 ?
Hardinxveld JO11-1 - Sleeuwijk JO11-1 09.00 nvt
Sleeuwijk JO11-2 - HSSC '61 JO11-1 08.30 ?
Koz. Boys JO11-4 - Sleeuwijk JO11-3 10.00 nvt
Sleeuwijk JO11-4 - Kerkwijk JO11-3 09.45 ?
Sleeuwijk MO11-1 - SCO MO11-1 08.30 ?
Sleeuwijk JO9-1 - GJS JO9-1 09.45 ?
Sleeuwijk JO9-2 - Nw. Lekkerland JO9-2 09.45 ?
VVGZ JO9-6 - Sleeuwijk JO9-3 11.00 nvt
Woudrichem JO9-2 - Sleeuwijk JO9-4 08.30 nvt
Sleeuwijk JO7-1 -

woensdag 6 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk MO15-1 - Peursum MO15-1 19.45 ?

donderdag 7 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Altena 45+ - Sleeuwijk 45+ 20.00 nvt vr.

zaterdag 9 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 1 - GDC 1 15.00 ?
Sleeuwijk 2 - Gr. Ammers 2 12.30 ?
Sleeuwijk 3 - Sliedrecht 5 14.30 ?
Sleeuwijk 4 - sv Noordeloos 2 12.45 ?
GRC '14 4 - Sleeuwijk 5 14.30 nvt
Sleeuwijk 6 - Koz. Boys 5 14.30 ?
Hardinxveld 8 - Sleeuwijk 7 14.30 nvt
FC Dauwendaele - Sleeuwijk vr1 14.15 nvt
Almkerk vr1 - Sleeuwijk vr2 12.00 nvt
Oranje Wit JO19-2 - Sleeuwijk JO19-1 15.00 nvt
Nivo Sparta JO19-3 - Sleeuwijk JO19-2 15.00 nvt
Sleeuwijk JO19-3 - Unitas JO19-2 11.00 ?
Sleeuwijk JO17-1 - Sc. Gastel JO17-1 10.15 ?
Koz. Boys MO17-1 - Sleeuwijk MO17-1 10.00 nvt
Dubbeldam MO17-1 - Sleeuwijk MO17-2 14.30 nvt
IFC JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 10.15 nvt
Sleeuwijk JO15-2 - Nivo Sparta JO15-3 08.30 ?
Sleeuwijk JO15-3 - SVW JO15-1 11.00 ?
Sleeuwijk MO15-1 - Arkel MO15-1 12.45 ?
Sleeuwijk JO13-1 - Haaften JO13-1 10.15 ?
Dubbeldam JO12-3 - Sleeuwijk JO12-1 12.30 nvt
ASWH MO13-1 - Sleeuwijk MO13-1 11.00 nvt
Sleeuwijk JO11-1 - Sliedrecht JO11-2 09.45 ?
Almkerk JO11-1 - Sleeuwijk JO11-2 08.45 nvt
Sleeuwijk JO11-3 - Sliedrecht JO11-5 08.30 ?
Raamsdonk JO11-1 - Sleeuwijk JO11-4 11.15 nvt
Sleeuwijk MO11-1 -
Sleeuwijk JO9-1 -
Altena JO9-1 - Sleeuwijk JO9-2 08.45 nvt
Sleeuwijk JO9-3 -
Sleeuwijk JO9-4 - Woudrichem JO9-3 09.45 ?
Sleeuwijk JO7-1 - Unitas JO7-4 08.30 zelf

maandag 11 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk MO15-1 - Wilhelmina '26 MO15-1 19.45? ? EM-cup

dinsdag 12 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - De Alblas 1 uitgesteld EM-cup

maandag 18 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
GJS <23 - Sleeuwijk <23 20.00 nvt vr.

donderdag 21 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 45+ - Schelluinen 45+ 20.00 nvt vr.

donderdag 28 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Arkel 1 - Sleeuwijk 1 19.25 nvt Proxsys-cup
Sleeuwijk vr1 - 13.00-17.00 nvt Proxsys-cup

zaterdag 30 december 2017
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - Leerdam Sport '55 1 12.50 nvt Proxsys-cup

dinsdag 2 januari 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk JO13-1 - 08.30-12.00 nvt Proxsys-cup

woensdag 3 januari 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - Asperen 1 22.25 nvt Proxsys-cup
Sleeuwijk JO17-1 - 13.00-17.00 nvt Proxsys-cup



Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor

 
© 2001-2017 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk