Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

Programma


Uitslagen

zaterdag 17 augustus 2019
Altena 2 - Sleeuwijk 2 4 - 0


Programma
dinsdag 20 augustus 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 1 - Altena Cup bij Be Ready 19.00 nvt

zaterdag 24 augustus 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - toernooi Altena Cup ? nvt bij GRC '14
Wilhelmina '26 2 - Sleeuwijk 2 14.30 nvt  
Sleeuwijk vr1 - toernooi Altena Cup 12.30 ? bij Sleeuwijk
Sleeuwijk MO19-1 - toernooi Altena Cup 10.00 ? bij Sleeuwijk
Sleeuwijk JO17-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Altena
Sleeuwijk MO17-1 - toernpooi Altena Cup 09.00 ? bij Sleeuwijk
Sleeuwijk JO15-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Be Ready
Sleeuwijk MO15-1 - toernooi Altena Cup 10.00 ? bij Sleeuwijk
Sleeuwijk JO13-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Sparta '30
Sleeuwijk MO13-1 - GDC MO13-1 08.30 ? Altena Cup, 1 wedstrijd
Sleeuwijk JO12-1 - toernpooi Altena Cup 08.30 nvt bij Wilhelmina '26
Sleeuwijk JO11-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Noad '32
Sleeuwijk MO11-1 - GRC '14 MO11-1 08.30 ? Altena Cup, 1 wedstrijd
Sleeuwijk JO10-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Achilles Veen
Sleeuwijk JO9-1 - toernooi Altena Cup 09.00 nvt bij Woudrichem
Sleeuwijk JO8-1 - toernooi Altena Cup 08.30 nvt bij Achilles Veen

dinsdag 27 augustus 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
SVS '65 1 - Sleeuwijk 1 19.30 nvt
Sleeuwijk 2 - Ameide 2 20.00 ?

zaterdag 31 augustus 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - TSC 1 17.00 ? beker
Sleeuwijk 2 -  
Sleeuwijk 3 - Schelluinen 2 12.30 ? beker
Sleeuwijk 4 -  
Unitas 3 - Sleeuwijk 5 14.30 nvt beker
Sleeuwijk 6 - Haaften 3 13.00 ? beker
Sleeuwijk 7 -  
Woudrichem 5 - Sleeuwijk 8 14.30 nvt beker
MZC '11 vr1 - Sleeuwijk vr1 14.30 nvt beker
Woudrichem vr1 - Sleeuwijk vr2 12.30 nvt beker
Sleeuwijk MO19-1 - VVAC MO19-1 11.00 ? beker
GJS JO17-2 - Sleeuwijk JO17-1 11.15 nvt beker
Sleeuwijk JO17-2 - Koz. Boys JO17-2 13.00 ? beker
Be Ready MO17-1 - Sleeuwijk MO17-1 10.30 nvt beker
Sleeuwijk JO15-1 - Almkerk/Altena JO15-1 10.15 ? beker
Almkerk/Altena JO15-2 - Sleeuwijk JO15-2 10.00 nvt beker
Sleeuwijk MO15-1 - Koz. Boys MO15-1 11.30 ? beker
Sleeuwijk JO13-1 - Almkerk/Altena JO13-1 08.30 ? beker
Sleeuwijk JO13-2 - GRC '14 JO13-1 11.00 ? beker
GJS MO13-1 - Sleeuwijk MO13-1 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO12-1 - GJS JO12-2 10.00 ? beker
Koz. Boys JO11-1 - Sleeuwijk JO11-1 10.00 nvt beker
Sleeuwijk JO11-2 - Be Ready JO11-1 08.30 ? beker
GJS MO11-1 - Sleeuwijk MO11-1 08.30 nvt beker
Unitas JO10-1 - Sleeuwijk JO10-1 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO10-2 - Sparta '30 JO10-1 09.45 zelf beker
Koz. Boys JO9-1 - Sleeuwijk JO9-1 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO9-2 - Almkerk JO9-1 08.30 zelf beker
Woudrichem JO8-1 - Sleeuwijk JO8-1 10.15 nvt beker
Sleeuwijk JO7-1 -  
Sleeuwijk JO7-2 -  

maandag 2 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk JO11-1 - Hardinxveld JO11-1 18.45 ?
Hardinxveld JO9-1 - Sleeuwijk JO9-1 18.30 nvt

dinsdag 3 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 2 - WNC 2 20.00 ?
RVVH vr2 - Sleeuwijk vr1 20.00 nvt

woensdag 4 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk JO17-1 - Hardinxveld JO17-1 20.00 ?
Sleeuwijk JO15-1 - Hardinxveld JO15-1 19.30 ?

zaterdag 7 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Geinoord Nieuwegein 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt beker
Woudrichem 2 - Sleeuwijk 2 12.00 nvt beker
Arkel 2 - Sleeuwijk 3 12.15 nvt beker
Sleeuwijk 4 -  
Sleeuwijk 5 - sv Meerkerk 3 13.00 ? beker
Hardinxveld 8 - Sleeuwijk 6 14.30 nvt beker
Sleeuwijk 7 -  
Sleeuwijk 8 - RFC 5 15.00 ? beker
Sleeuwijk vr1 - VVAC vr1 15.00 ? beker
Sleeuwijk vr2 - Almkerk vr1 12.30 ? beker
Streefkerk MO19-1 - Sleeuwijk MO19-1 11.30 nvt beker
Sleeuwijk JO17-1 - Altena/Almkerk JO17-1 10.15 ? beker
Hardinxveld JO17-3 - Sleeuwijk JO17-2 10.30 nvt beker
Sleeuwijk MO17-1 - Koz. Boys MO17-1 11.00 ? beker
Peursum JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 10.30 nvt beker
Sleeuwijk JO15-2 - GJS JO15-3 11.30 ? beker
Sliedrecht MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 10.30 nvt beker
RFC JO13-2 - Sleeuwijk JO13-1 10.15 nvt beker
GJS JO13-1 - Sleeuwijk JO13-2 09.45 nvt beker
Sleeuwijk MO13-1 - Woudrichem MO13-1 08.30 ? beker
Streefkerk JO12-1 - Sleeuwijk JO12-1 09.45 nvt beker
Sleeuwijk JO11-1 - Altena JO11-1 10.00 ? beker
Almkerk JO11-1 - Sleeuwijk JO11-2 08.30 nvt beker
Sleeuwijk MO11-1 - GRC '14 MO11-1 08.30 ? beker
Sleeuwijk JO10-1 - Drechtstreek JO10-1 08.30 zelf beker
Bavel JO10-5 - Sleeuwijk JO10-2 11.00 nvt beker
Sleeuwijk JO9-1 - Peursum JO9-1 09.45 zelf beker
RFC JO9-3 - Sleeuwijk JO9-2 08.45 nvt beker
Sleeuwijk JO8-1 - GRC '14 JO8-1 08.30 zelf beker
Sleeuwijk JO7-1 -  
Sleeuwijk JO7-2 -  

woensdag 11 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Hardinxveld JO13-1 - Sleeuwijk JO13-1 18.30 nvt
Sleeuwijk JO15-1 - MVV '58 JO15-1 19.30 ?

maandag 16 september 2019
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk JO17-1 - RFC JO17-1 19.45 ?



Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Business Club


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor



Sponsorkliks


SponsorKliks, gratis sponsoren!
 
© 2001-2019 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk